Hard Bike 2013 - Marikovské doliny - 11-13.10.2013

Zdar plážáci, hospodští povaleči, karbaníci a hlavně bikeři,

Pevně věřím, že jste celou sezónu trénovali na již tradiční vyjížďku na bicyklech kterou můžeme ukončit bikerskou sezónu 2013. Po diskuzi s pravidelnými účastníky jsme se dohodli na vsetínských vrších, neboli Javorníky, což znamená že nás do p..i može zajebať znovu na Slovensko, záleží enem na ktoré do p..i straně to budě viacej z kopca.

Celá akce je pro náročnost letošního ročníku stale ve fázi přípravy ale vše do termínu 11-13.10.2013 bude cajk. Pečlivě vybraný termín nám pravděpodobně zajistí kvalitní HARD ježdění na které se určitě všichni připravujete, těšíte a nikdy nezapomenete.

Ubytko jsme s realizačním týmem dnes domluvili a věřte, že vyjednávání nebylo jednoduché ale nakonec HARD BIKE by neměl ubírat na svých zvycích, zlozvycích a kvalitách. Pokoje na hotelu Portáš budou turistického stylu po čtyřech kusech s polopenzí na 410Kč/kus. Kolovna na mazlíčky v místě hotelu, jídlo tak to jsme na HARD BIKU zřejmě ještě nezažili, bude to opravdový gastronomický zážitek což dle dnešní degustace můžeme usoudit. Hodnocení ponecháme na samozřejmě na účastnících zájezdu.

A teď to hlavní, chlastat můžeme vlastní pivko z malého Ostravského pivovaru HOBIT (podrobnosti podá pivní referent Romek zvaný Vrba) a to ve společenské místnosti vedle situovaného útulného baru.

Jelikož se jedná o x-tý ročník HARD BIKE tak náročnost tratě tomu bude odpovídat. Nemusíte mít strach z krkolomných náročných výjezdů, ale vše bude vykompenzováno technickou náročností a délkou něco kolem 30km. Jsou zde varianty buď 30km bez hospody nebo 40km s hospodou ale o tom můžeme zatím jenom spekulovat. Odkaz na popis tratě je zde http://www.trails.cz/cs/trasy/marikovske-trail-dorado-2-0.html

Ubytko odkaz zde http://www.hotelportas.cz/

Zálohu prosím pošlete do 20.9.2013 prosím berte to závazně a seriózně, jinak to bude od příštího ročníku vybírat Zejbi jako známy krizový manažer tak bacha na to.

Bicykle si dejte do 100% cajku, povinná výbava vercajk, lepení, náhradní duše, pumpa, helma, raději teplejší oblečení a také něco proti dešti a sněhu, pojede se jak již tradičně za každého počasí.

Jedna změna oproti minulosti tady však je, akce je pořádána pouze pro aktivní účastníky sobotního HARD BIKU, ti co chtějí pouze dobře zapařit, zahrát poker nebo utéct od staré, nebereme.Zaslaná pětistovka nezaručuje účast a výběr schválených účastníků bude oznámen 24.9.2013 po dohodě realizačního teamu, který proběhne na tajném místě. Pokud nebudete z nějakého důvodu vybráni tak zálohu zpět bohužel nevracíme, takže vše zvažujte pečlivě.

Pokud budete mít nějaké dotazy, tak se raději moc neptejte ať se zbytečně negativně nezviditelníte ještě před samotným HARD BIKEM.

Doprava jednotlivě po kusech, nebo pokud se některé kusy dohodnou jinak, mohou jet i společně. Hlavně ať jsou všichni v pátek na hotelu a v sobotu ráno na značkách.

Takže chlapi HARD BIKU 2013…..

Mojža a realizační team.

PS: Romku pivní referente, přepošli na ty které jsem zapomněl a měj na vědomí, že oslovujeme hlavně kvalitní bikery a opravdu nehledáme super pařmeny, pokerové hráče, a nebo všechny ty co má tvoje stará v adresáři. Je to prostě jiný turnaj. Tak se moc nerozvášni. Dík M.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x