turnaj nebo akce - propozice

 RADEGAST OPEN 2012

  kategorie MUŽI a kategorie ŽENY

 

Další ročník oblíbeného turnaje v plážovém volejbalu

 

Akce:                  RADEGAST OPEN 2012 - Kategorie MUŽI, Kategorie ŽENY

Datum:               sobota  11.8.2012

REGISTRACE:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Místo konání: letní koupaliště Karviná + areál ZŠ Dělnická (ženy zákl. skupiny)

Kategorie: muži, ženy

Pořadatel: BVK - Beach Volleyball Karviná

Startovné: 240,- Kč /dvojice

Vyhlášení vítězů a posezení (dle zájmu): upřesníme na místě

 

Herní plán:

- prezentace 8:30- 9.00 hod. na koupališti, začátek zápasů 9:00 hod. (muži - koupaliště), resp. 9.30 (ženy -  ZŠ Dělnická)

- limit dvojic - 16 muži, 10 ženy

- herní systém : muži 4 skupiny, ženy 2 skupiny, ve skupině na 2 vítězné sety do 15 (tie break do 11), postupuje vždy nejlepších 8 do play-off (čtvrtfinále).  Play-off muži i ženy se hraje v areálu koupaliště.

- vyhlášení vítězů a předání cen proběhne zvlášť pro kategorii mužů a zvlášť pro kategorii žen

- pořadatelé si vyhrazují právo změn v herním plánu, dle vzniklých podmínek

 

SOUPISKA PŘIHLÁŠENÝCH:

 

Kategorie MUŽI - limit 16 dvojic

1. Kuba Jaborský - Marek Adamec

2. Pavel Bariš - Stanislav Koupil 

3. Kamil B. - René Kempný

4. René U. - Adam Michalski

5. Petr Nečas - Vláďa Brus

6. Adam Hurta - Tadeáš Mihula

7. Jarek Súkeník - Michal Jedlička

8. Pavel Pluhař - Honza Štěpnička

9. Lotter - Russina

10. Petr Fic - Tomáš Mika

11. Roman Figurny - Ondra Tobolák

12. Karel Súkeník - Otakar Kotyza

13. Jiří Malík - Robin Moravec

14. Andrzej Sembol - Adam Nowakowski (PL)

15. Ondřej Šťáva - Jan Schwarz

16. Grzegorz Wanat - Maciej Michalik (PL)

 

Kategorie ŽENY - limit 10 dvojic

1. Šárka Hamrusová - Nikol Szotkowská

2. Jana Andrášová - Pavlína Sembolová 

3. Eliška Kasáková - Hanička Kučerová

4. Barbora Ondruchová - Veronika Hlubová

5. Míša Staniczková - Barča Musilová

6. Lucia Vykydalová - Petra Vykydalová

7. Pavlína Staníková - Radka Trulíková

8. Klára Zamykalová - Markéta Krotká

9. Beata Nachtmanová - Darina Sikorová

10. Miriam - Terka

 

BéVéKáKAP 2012 - MIXY

 

Další ročník oblíbeného turnaje v plážovém volejbalu smíšených dvojic

 

Akce:                  BéVéKáKAP 2012 - MIXY

Datum:               sobota  21.7.2012

REGISTRACE:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Místo konání: letní koupaliště Karviná

Kategorie: dvouhry muži a ženy (podmínka: smíšený pár)

Pořadatel: BVK - Beach Volleyball Karviná

Startovné: 240,- Kč (dvojice)

Vyhlášení vítězů a posezení (dle zájmu): upřesníme na místě

 

Herní plán:

- prezentace 8:30 hod., začátek zápasů 9:00 hod.

- limit dvojic 24 ( čtyři skupiny po šesti dvojicích)

- hrát se bude ve čtyřech skupinách, každý s každým, postup prvních čtyř ze skupiny a pak play off

- pořadatelé si vyhrazují právo změn v herním plánu, dle vzniklých podmínek

 

SOUPISKA PŘIHLÁŠENÝCH:

1. Veronika Gistrová - Michal Šenkeřík

2. Veronika Kasperová - Adam Michalski 

3. Renata Hánová - David Kožušník

4. Lucie Haškovcová - Lukáš Klimek

5. Klára Sedláčková - Marek Pszczolka

6. Barbora Cidlíková - Adam Hurta

7. Nikol Szotkowská - Roman Figurny

8. Hanička Kučerová - XXX

9. XXX - Michal Jedlička

10. Kateřina Aertsová - Marek Poncza

11. Šárka Hamrusová - Stafinski

12. XXX - George PC Tomala

13. Lucie Vykydalová - Lukáš Spáčil

14. Pavlína Sembolová - Daniel Krejčí 

15. Pavlína Staníková - Filip Kramar

16. Misa Gottwaldova - Radim Dodek

17. XXX - Andrzej Sembol

18. Beatka Nachmanová - Kamil Babušek

19.    .  .  .  .  .  .

 

 

 

 

Vánoční BVK & VZP Open 2011

 

REGISTRUJTE SE na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Denně bude aktualizováno v níže uvedené soupisce přihlášených

 

AKCE:                  Vánoční BVK &  VZP Open 2011

REGISTRACE:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

DATUM:               sobota 17.12.2011

MÍSTO:                 Sportovní areál ZŠ Dělnická - Karviná

Kategorie:           dvouhry - muži i ženy (unisex)

Partneři:               VZP ČR, RADEGAST, statutární město Karviná

Startovné:            100,- Kč   -   osoba

POJIŠTĚNCI VZP STARTOVNÉ POUZE 50 Kč  (SLEVA NA STARTOVNÉM 50%)

POKUD SE ROZHODNETE ROZŠÍŘIT ŘADY POJIŠTĚNCŮ VZP, ZÍSKÁTE U BVK ŘADU VÝHOD. 

bonusy:               ceny, pivo, nealko, hudba, dobrá zábava

vyhlášení vítězů, tisková konference a posezení : podnik B Bar - NON-STOP (naproti areálu ZŠ Dělnická)

herní plán:

- prezentace 9:30 hod, začátek zápasů 10:00 hod.

- limit hráčů: 16 dvojic - losování dvojic k sobě proběhne na místě. Snad se nám podaří naplnit mix dvojice muž žena. Jinak bude potřeba dělit skupiny na silnější a slabší, což je velice komplikované, jelikož za tu řadu let již není slabší hráčů... 

 

REGISTRUJTE  SE  PROTO  PROSÍM  KAŽDÝ  SÁM  ZA  SEBE ! ! !

- hrát se bude ve čtyřech skupinách po čtyřech dvojicích, každý s každým. Postup všech ze skupiny a pak vánoční play off

- pořadatelé si vyhrazují právo změn v herním plánu, dle vzniklých podmínek (je tedy možné, že vše bude úplně jinak)

 

soupiska přihlášených:

 

kategorie muži:                                                                         kategorie ženy:

1. Adam Michalski (PL)                                                             1. Beatka Nachtmanová

2. René U. (PL)                                                                           2. Darinka Sikorová

3. George PC Tomala                                                               3. Ingridka Sengerová

4. Marek Šaloun                                                                         4. Evička Harabišová

5. Roman Vrbica                                                                        5. Nanynka Konstantinidu

6. Kamil Babušek                                                                      6. Eliška Kasáková

7. Otakar Kotyza                                                                         7. Mišanka Koupilová

8. Michal Jedlička

9. Jarin Súkeník

10. Jakub Hula

11. Karlos Súkeník

12. Adam Hurta

13. Kuba Žahourek

14. Radim Zym

15. Tomáš Kupka

16. Jiří Škokotík

17. Marek Poncza

18. Petr Hudský

19. Pavel Kolek

21. Jurkin 

 

RADEGAST OPEN 2011

 

 

SOBOTA 13.8.2011

 

 

Kategorie MUŽI

 

Registrace: Info@beachkarvina .net

 

místo konání: areál Letního koupaliště Karviná

kategorie: MUŽI

pořadatel: BVK - Beach Volleyball Karviná

startovné: 240,- Kč (dvojice)

herní plán:

- prezentace 8:30 hod., začátek zápasů 9:00 hod.

- limit dvojic 24 (skupiny se rozdělí podle počtu přihlásených)

- hrát se bude ve čtyřech skupinách, každý s každým, postup prvních čtyř ze skupin a pak play off

- pořadatelé si vyhrazují právo změn v herním plánu, dle vzniklých podmínek

 

soupiska přihlášených:

1. Petr Fic - Tomáš Mika

2. Adam Michalski - René U.

3. Kamil Babušek - Michal Jedlička

4. Adam Hurta - Tadeáš Mihula

5. Klemens Pavel - Lukáš Spáčil

6. Petr Nečas - X X X

7. Marek Gelnar - Jakub smetana

8. Jakub Žahourek - Petr Hudský

9. Pavel Pluhař - Honza Štěpnička

10. René Kempný - Tomáš Russina

11. Marcel Lotter - Jiří Fousek

12. Vladimir Brus - David Borovec

13.  . . .
 

 

BéVéKáKAP 2011 - MIXY 

 

 

sobota 23.7.2011

 

další ročník oblíbeného turnaje v plážovém volejbalu smíšených dvojic

  

!!!!! Registrujte se na mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

AKCE:   BéVéKáKap 2011 - turnaj v plážovém volejbalu smíšených dvojic

REGISTRACE:    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

DATUM:    SOBOTA   23.7.2011

 

místo konání:  Letní koupaliště Karviná

kategorie:      dvouhry - muži a ženy (podmínka: smíšený pár)

pořadatel:      Beach Volleyball Karviná – BVK

startovné:      240 Kč (dvojice)

bonusy:         ceny, pivo, nealko, občerstvení, hudba, starostlivý a příjemný personál

vyhlášení vítězů, tisková konference a posezení (dle zájmu):     upřesníme později

 

herní plán:

- prezentace 8:30 hod, začátek zápasů 9:00 hod.

- limit hráčů 24 (čtyři skupiny po šesti dvojicích)

- hrát se bude ve čtyřech skupinách, každý s každým, postup prvních čtyř ze skupiny a pak play off

 pořadatelé si vyhrazují právo změn v herním plánu, dle vzniklých podmínek

 

soupiska přihlášených:

1. Gistrová Veronika - Šenkeřík Michal

2. Hany - Bary (Hanka Kučerová - Bariš Pavel)

3. Renata Hánová - David Kožušník

4. Lucie Vykydalová - Lukáš Spáčil

5. Darina Sikorová - Petr Grobelný

6. Peťa Adamková - Ondra Tobolák

7. Eliška Kasáková - Aleš Bartečko

8. Petra Vykydalová - Vladimír Vašek

9. Gabriela Vykoukalová - Danile Folta

10. Bea Nachtmanová - René U.

11. Katka Pilchova - Marek Gelnar

12. Michaela Holingrová - Pavel Klemens

13. Alena Bittnerová - Miloš Micza

14. Gabriela Melková - Stanislav Koupil

15.

 

 


 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x